..ANEB ČEMU JSME SE NA NAŠEM TÁBOŘE VĚNOVALI...

 

 

DOGDANCING :

- Zde se naučíme (nebo vás naučíme jak naučit :o)) různorodé cviky tance se psem. Pozornost budeme věnovat jednotlivým cvikům podle čtyř divizí podle Dog Dancing Clubu Czech Republic.Seznámíme vás se cvičením s různými rekvizitami, které si vyzkoušíte. Věnovat se budeme výběru cviků pro malá a velká plemena. V neposlední řadě se budeme věnovat i pohybu psovoda. Teoreticky (přednáška) se seznámíme s tím jak to chodí na závodech, jaká jsou pravidla, jak se na závody připravovat, něco o DDČR, výběru vhodného oblečení, chování a mnoho dalšího...

 

 

 

 

 

AGILITY:

- Zde probereme seznámení s překážkami pro úplné začátečníky, se kterými se budeme věnovat učení jednolivým překážkám. S začátečníky psovody budeme trénovat otočky, správné ukazování, povely a další. Budeme stavět jednoduché dráhy, různé sekvence a rovinky. Pozornost zaměříme na ovladatelnost a rychlost psa na parkúru.Teorie (přednáška) bude obsahovat pravidla a stanovy agility, druhy překážek a další zajímavosti.

 

 

 

 

 

NÁCVIK OBRAN:

- Možnost vyzkoušet si na FDC se svým psem obranu bude mít každý účastník po domluvě. Figurant se bude věnovat jak uplným začátečníkům a štěňátkům, kteří budou pravděpodobně kousat jen na kůži tak i pokročilejším "obranářům", kteří budou mít k dispozici "rukávy". Možnost příprava psa na zkoušky NZŘ, MZŘ.

 Figurovat bude klubový figurant PETR OPLETAL

DĚKUJEME!!

 

 

 

 

 

 

POSLUŠNOST:

- Na Fun Dog Campu budeme věnovat třetinu času i základům poslušnosti. Kde se budeme věnovat individuálně problémovým povelům jednotlivých psů. Případně  budeme trénovat povely v menších skupinách. V pokročilejší psovody budeme připravovat dle zkušebních řádů základních zkoušek ZZO, ZOP, ZPU, BH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PŘEDNÁŠKY:

V odpoledním čase po obědě, kdy se očekává horké počasí a odpočinek psů po výcviku jsou na programu nachystány přednášky. Zde jsou témata: dogdancing, stopy, poslušnost a obrany, agility, první pomoc u psů

 

 

 

 

 STOPY

Zkusíme si také nácvik zcela jednoduchých stop :)

 

 

 

 

 

!!!!TÁBOR JE SVÝM PROGRAMEM ZAMĚŘEN PŘEDEVŠÍM NA ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ!!!